BKK ENGELLİLER MECLİSİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR

300
BKK ENGELLİLER MECLİSİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR

Tarih:15.06.2015 07:56:05

BKK ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI İÇİN BİR ARAYA GELDİ.

15 HAZİRAN 2015

BASIN BÜLTENİ

BKK ENGELLİLER MECLİSİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR
-BURSA KENT KONSEYİ (BKK) BAŞKANI SEMİH PALA, “ENGELLİLER MECLİSİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK ETKİNLİKLER DÜZENLİYOR”
-BKK ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI İÇİN BİR ARAYA GELDİ.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi yürütme kurulu üyeleriyle buluşan BKK Başkanı Semih Pala, Engelliler Meclisi’nin Türkiye’ye örnek olacak çalışmalar yaptığını söyledi.

BKK Engelliler Meclisi üyeleri yürütme kurulu toplantısı için bir araya geldi. Merinos Kongre Kafe’de düzenlenen toplantıya, BKK Başkanı Semih Pala da katılarak Engelliler Meclisi yürütme kurulu üyelerine başarılar diledi. Bursa Kent Konseyi’nin en köklü gruplarından birinin Engelliler Meclisi olduğunu hatırlatan Pala, “Engelliler Meclisimizin yaptığı faaliyetler Bursa’yı da aşıyor. Türkiye’ye örnek olacak nitelikte etkinlikler düzenliyorlar. Türkiye’de Engelliler Meclisi deyince akla ilk Bursa geliyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Engelliler Meclisi’nde birçok güzel işe imza attıklarını belirten BKK Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, ““Geniş kitlelere hitap edecek çalışmalar yapıyoruz. Türkiye’ye de örnek oluyor. Her hafta Türkiye’nin farklı yerinden aranıyorum ve Engelliler Meclisi hakkında bilgi isteniyor. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta BKK Başkanı Semih Pala’ya, BKK yönetimine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İbrahim Sönmez başkanlığındaki yönetimde, Serpil Ünler, Mustafa Tıkız, Nafiz Softa, Naciye Demir, Murat Çetin, Murat Kocatürk, Buket Bilgiç, İpek Öztürk, Fuat Akkurt, Ümit Arıburnu, Harun Tunç, Mecbure Güneri, Özgür Fehmi Havados, Ramadan Açıkgöz, Zeliha Ömürt, Berfin Özdal, Zeynep Yaşar, Yusuf Oranlı, Hüseyin Sönmez, Cüneyt Koyun, Serdar Tetik, Erhan Kuşatman, Elif Sağdıç ve Emel Kurt yer alıyor.