Çalışma Grupları

AR-GE (ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME) ÇALIŞMA GRUBU;

Uygunluk uygun değillik sorun ve sorunun çözümü konusunda ciddi rol oynar ve yasal düzenlemeleri takip edip yönetim kuruluna sunma yetkisine sahiptir.

FİZİKİ ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMA GRUBU;

Fiziki çevre düzenleme gurubu nun görevleri sosyal alanlar kaldırımlar alt ve üst geçişler kamu kurum kuruluşları olmak üzere resmi ve özel binaların rampa, asansör v.b. düzenlemelerin engelliye uygunluk alanlarını inceler ve sorunlarını çözüm noktasında rapor olarak yönetim kuruluna sunma yetkisine sahiptir

SOSYAL ve KÜLTÜREL ÇALIŞMA GURUBU;

Üyelere sanatsal ve kültürel anlamda kendilerini geliştirmesi doğrultusunda katkı sağlar, bununla birlikte Önemli günleri tespit edip uygulamaya geçerek etkinliği hazırlayıp aktivite piknik gezi v.s. önerilerini yönetim kuruluna sunma yetkisine sahiptir.

İLETİŞİM VE TEKNİK DESTEK ÇALIŞMA GURUBU;

İletişim ve teknik destek çalışma gurubunun görevleri üyelerin ve yöneticiler arasındaki iletişimi sağlamaktır. Bununla birlikte teknik destek olarak slâyt sunum v.b. organizasyon hazırlık aşamalarını gerçekleştirmek ve etkinlik duyuruları ve Güncellenen yasaları yönetim kurulu ile birlikte üyelere duyurulmasını sağlar.

PROJE ÇALIŞMA GURUBU;

Uygun gördüğü ve ihtiyaç duyulan konuda projenin konusunu seçmek, Bilgi toplamak, Projenin tanımlanmasını sağlamak, Projenin sağlıklı yürütülmesini sağlamak, Değerlendirmek ve Rapor Yazmakla yükümlüdür.