ENGELLİ MECLİSİ BAYRAMDA DA BİR ARAYA GELDİ

358

ENGELLİ MECLİSİ BAYRAMDA DA BİR ARAYA GELDİ
-BKK ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN KURBAN BAYRAMI’NIN 4. GÜNÜNDE DÜZENLENEN BAYRAM BULUŞMASINA, ENGELLİ VATANDAŞLAR VE AİLELERİ KATILDI.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi tarafından düzenlenen bayram buluşmasına, vatandaşlar ve aileleri katılarak moral depoladı.
Merinos Kongre Kafe’de düzenlenen bayramlaşma programına, Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri, engelli derneklerinin temsilcileri ile aileleri katıldı. Samimi bir havada geçen buluşmada, engelli vatandaşlar bol bol sohbet etti. Bayramlaşma törenine katılan herkese teşekkür eden Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, ortaya çıkan tablonun engellilere büyük mutluluk yaşattığını söyledi. Birlik ve beraberlik sağlayarak birçok engeli aşacaklarını ifade eden Sönmez, engellilerin sosyal hayata daha fazla katılması ve sıkıntıların en kısa sürede çözümü için çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdi. Kendilerinin her zaman yanlarında olan engelli ailelerine de teşekkür eden Sönmez, sık sık bir araya geleceklerini de belirtti.