ENGELLERİ SANATLA AŞARAK ÖRNEK OLUYORLAR

210
ENGELLERİ SANATLA AŞARAK ÖRNEK OLUYORLAR

Tarih:10.04.2014 11:24:41

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİNCE OLUŞTURULAN ‘KALBİN RİTMİ GRUBU’, VERDİKLERİ KONSERLERLE TÜM DÜNYAYA HİÇBİR ŞEYİN ENGEL OLAMAYACAĞINI GÖSTERİYOR.

10 NİSAN 2014

BASIN BÜLTENİ

ENGELLERİ SANATLA AŞARAK ÖRNEK OLUYORLAR
– BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİNCE OLUŞTURULAN ‘KALBİN RİTMİ GRUBU’, VERDİKLERİ KONSERLERLE TÜM DÜNYAYA HİÇBİR ŞEYİN ENGEL OLAMAYACAĞINI GÖSTERİYOR.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi üyeleri, oluşturdukları ‘Kalbin Ritmi Grubu’ ile kurumlar tarafından düzenlenen programlarda sahne alarak istenildiğinde hiçbir şeyin insana engel olmayacağını gösteriyor.

BKK Engelliler Meclisi üyeleri tarafından kurulan ve bu zamana kadar birçok şehirde konser veren ‘Kalbin Ritmi Grubu’, farklı kurumların organizasyonlarında da yer alarak hayatı doyasıya yaşadıklarını her kesime gösteriyor. Düzenli olarak eğitimlerini sürdüren Engelliler Meclisi üyeleri, son olarak Çekirge Rotary Kulübü tarafından düzenlenen ‘Ryla Semineri’ ve Osmangazi Rotaracat Kulübü tarafından düzenlenen ‘Meslek hizmet ödülü’ gecesinde sahne aldı. Kendilerine uygun enstrümanlarla yeteneklerini gösteren engelliler, dinleyenlerden alkış aldı. Birbirinden farklı eserleri başarıyla seslendiren Engelliler Meclisi üyeleri, katılanlara keyifli anlar yaşattı. Hayatı yaşamaya hiçbir şeyin engel olamayacağını gösteren ‘Kalbin Ritmi Grubu’, sanatla engelleri nasıl aştıklarını herkese göstermeye devam ediyor.